DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Parus Lex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, a rozliczenie następuje w formie prowizji od uzyskanych kwot odszkodowania.
Prowadzimy sprawy od początku do końca, od zaistnienia szkody do uzyskania właściwego odszkodowania.
Na drodze polubownej reprezentujemy Poszkodowanego przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym, Rzecznikiem Ubezpieczonych oraz Komisją Nadzoru Finansowego, a także innymi instytucjami, o ile będzie to niezbędne dla prawidłowego postępowania odszkodowawczego.
Jeżeli zaistnieje konieczność skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, wówczas zapewniamy reprezentację. Cała obsługa prawna z zakresu dochodzenia odszkodowań wynagradzana jest z prowizji ustalanej przy podpisaniu umowy.
Wysokość prowizji mieści się w granicach 15% – 20% brutto (w zależności od stopnia skomplikowania sprawy) od uzyskanego odszkodowania. Wysokość naszego wynagrodzenia i termin jego otrzymania zależy od kwoty jaką wywalczymy dla naszych Klientów.
Dochodzenie odszkodowania przez Parus Lex odbywa się na podstawie umowy zlecenia oraz pełnomocnictwa uprawniającego do działania w imieniu Klienta.

POMOC PRAWNA

Pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych oraz formułowaniu różnego rodzaju pism jest traktowana każdorazowo jako odrębna usługa i jej cena (w granicach 30,00 zł – 300,00 zł brutto) zależy od stopnia skomplikowania sprawy.

NOTA PRAWNA

Informacje zamieszczone na stronie paruslex.pl nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, stanowią jedynie zaproszenie do rozpoczęcia współpracy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
Prawa autorskie do informacji zawartych na stronie paruslex.pl przysługują tylko i wyłącznie autorowi. Jakiekolwiek wykorzystanie tych materiałów może odbyć się tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody.
Parus Lex gwarantuje ochronę danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883).